Menu
Your Cart

Suedwind GmbH (Taliansko, EU)

Ambientika advanced+ Ambientika advanced+
New
Kompaktná a všestranná reverzná lokálna vetracia jednotka vyrobená z odolných a kvalitných materiálov v estetickom prevedení. Vybavená snímačom vlhkosti a svetelným senzorom.Súčasťou balenia je diaľkové ovládanie, nástenný držiak ovládača a set filtrov G4.Prevádzkové vlastnosti:možnosť rôznych nasta..
514,80€
Bez DPH:429,00€
Ambientika eco Ambientika eco
New
Kompaktná a všestranná reverzná lokálna vetracia jednotka s jednoduchou obsluhou, vyrobená z odolných a kvalitných materiálov v estetickom prevedení. Pracuje samostatne bez manuálneho nastavenia.Súčasťou balenia je set filtrov G4.Prevádzkové vlastnosti:vypínač a nastavenie rýchlosti možno namontovať..
404,40€
Bez DPH:337,00€
Ambientika solo+ Ambientika solo+
New
Kompaktná a všestranná reverzná lokálna vetracia jednotka s jednoduchou obsluhou, vyrobená z odolných a kvalitných materiálov v estetickom prevedení. Pracuje samostatne.Súčasťou balenia je set filtrov G4.Prevádzkové vlastnosti:vypínač a nastavenie rýchlosti možno namontovať aj na stenu,na jednotke j..
381,60€
Bez DPH:318,00€
Ambientika externá mriežka
New
Kompletná sada montovateľná zvnútra.Vlastnosti mriežky:- praktická, inovatívna, bezpečná, robustná a patentovaná,- vhodná pre otvory od 100 mm do 160 mm,- inštalácia je možná zvnútra bez použitia rebríka či lešenia,- je vybavená bezpečnostným mechanizmom, ktorý umožňuje jej jednoduché umiestnenie.&n..
29,16€
Bez DPH:24,30€
Ambientika predĺžovací set
New
Predlžovací set umožňuje predĺžiť potrubie vetracej jednotky Ambientika o ďalších 70 cm. Priemer je 160 mm.  ..
20,88€
Bez DPH:17,40€
Ambientika set filtrov ActiveCarbon Ambientika set filtrov ActiveCarbon
New
Set (2 ks) filtrov ActivCarbon na báze extrémnej absorpčnej schopnosti aktívneho uhlia na výmenu pre lokálne vetracie jednotky Ambientika. Priemer 160 mm. Porézny povrch karbónovej vložky dokáže účinne viazať a neutralizovať molekuly iných látok. Vďaka karbónovej úprave filtruje z privádzaného ..
30,96€
Bez DPH:25,80€
Ambientika set filtrov F7
New
Set (2 ks) filtrov  filtračnej triedy F7 na výmenu pre lokálne vetracie jednotky Ambientika. Umývateľné. Priemer 160 mm. Umožňuje filtráciu drobných prachových častíc a peľu.Filtračná trieda F7 - ISO ePM1 55 % - má nadštandardnú schopnosť zachytávania prachu. Umožňuje filtráciu drobných prachov..
25,32€
Bez DPH:21,10€
Ambientika set filtrov G4
New
Set (2 ks) filtrov  filtračnej triedy G4 na výmenu pre lokálne vetracie jednotky Ambientika. Sú umývateľné. Priemer 160 mm.Filtračná trieda G4 je základnou filtračnou triedou. Umožňuje filtráciu prachových častíc, alergénov a nečistôt s veľkosťou > 10 mikrometrov. ..
13,20€
Bez DPH:11,00€
Ambientika tlmič hluku Ambientika tlmič hluku
New
Lokálne vetracie jednotky Ambientika znižujú hluk z vnútra von na 43 dB. V prípade, že chcete tento hluk ešte viac znížiť, môžete použiť tlmič hluku, ktorý ho zredukuje o ďalšie 4 dB. Je vyrobený z vysoko odolného a zvukovo izolačného materiálu.Jeho použitie nie je nevyhnutné, pretože mierne zníži p..
19,80€
Bez DPH:16,50€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)