Menu
Your Cart

Filtre

Filtre sú nevyhnutnou súčasťou vetracieho systému.

Jednotlivé filtre sa filtračnej schopnosti do filtračných tried. Filtračné triedy definujú veľkosť častíc, ktoré filter dokáže zachytiť. Platí, že čím je filter jemnejší, má menšie póry, tým rýchlejšie sa znečistí. Rýchlosť zanesenia predovšetkým od kvality vonkajšieho ovzdušia.
Sady vždy skladajú z dvoch filtrov. 1. slúži na filtráciu privádzaného vzduchu z exteriéru (odstránenie drobných častíc, ochrana výmenníka tepla), 2. slúži na filtráciu vzduchu, ktorý sa odvádza z interiéru (ochrana výmenníka tepla). Oba filtre sa vymieňajú naraz.

Ponúkame program automatického zasielania filtrov v zvolenom časovom intervale, bez potreby opakovanej objednávky.


Podľa certifikácie filtračných tried platí:
G4 - základná filtračná trieda, ktorá filtruje prachové častice a nečistoty >10 mikrónov,
M5 - vyššia filtračná trieda s veľmi dobrou schopnosťou filtrácie prachu (vhodná pre alergikov)
F7 - najvyššia filtračná trieda (vhodná pre alergikov, astmatikov a náročných užívateľov), ktorá filtruje drobné prachové častice, spôry, spaliny, popolček a nečistoty s veľkosťou >2 mikróny.
Active Carbon - filtre s aktívnym uhlím, minimalizujú zápach a toxické látky zo vzduchu, zložka s aktívnym uhlím je kombinovaná s triedou G4

Kompletná originálna sada filtrov triedy ISO hrubý 55 % G4 pre rekuperačné jednotky Comair rady HRUC.    Filtračná trieda ISO hrubý 55 % (G4)  je základnou filtračnou triedou. Umožňuje filtráciu prachových častíc, alergénov a nečistôt s veľkosťou > 10 mikrometrov. Výmena filtr..
42,12€
Bez DPH:35,10€
Comair HRUC G4 (4 ks) Comair HRUC G4 (4 ks)
New
EKO balenie 4 ks filtra (2 kompletné sady)Kompletná originálna sada filtrov triedy ISO hrubý 55 % G4 pre rekuperačné jednotky Comair rady HRUC.    Filtračná trieda ISO hrubý 55 % (G4)  je základnou filtračnou triedou. Umožňuje filtráciu prachových častíc, alergénov a nečistôt s v..
76,80€
Bez DPH:64,00€
Comair HRUC-PLUS G4 Comair HRUC-PLUS G4
New
Kompletná originálna sada (2 ks) filtrov triedy ISO hrubý 65 % G4 pre rekuperačné jednotky Comair rady HRUC-PLUS.    Filtračná trieda ISO hrubý 65 % (G4)  je základnou filtračnou triedou. Umožňuje filtráciu prachových častíc, alergénov a nečistôt s veľkosťou > 10 mikrometrov. ..
45,12€
Bez DPH:37,60€
Náhradné prachové filtre SPF-45N Sinclair Náhradné prachové filtre SPF-45N Sinclair
New
Súprava náhradných prachových filtrov do čističky vzduchu SP-45ANO miere a rýchlosti zanesenia filtrov rozhoduje kvalita vonkajšieho ovzdušia.Súprava obsahuje:penový filterHEPA filter triedy 13uhlíkový filter..
75,60€
Bez DPH:63,00€
Náhradné prachové filtre SPF-75 Sinclair Náhradné prachové filtre SPF-75 Sinclair
New
Súprava náhradných prachových filtrov do čističky vzduchu SP-75UVO miere a rýchlosti zanesenia filtrov rozhoduje kvalita vonkajšieho ovzdušia.Súprava obsahuje:HEPA filter triedy 13aktívny uhlíkový filter..
85,20€
Bez DPH:71,00€
Kompletná originálna sada filtrov triedy ISO ePM10 70 % M5 pre rekuperačné jednotky Comair rady HRUC.                         Filtračná trieda ISO ePM10 70 % (M5)  má veľmi do..
68,64€
Bez DPH:57,20€
Kompletná Kompletná originálna sada kombinujúca filtre G4 a M5 pre rekuperačné jednotky Comair HRUC. Filtračná trieda M5 má veľmi dobrú schopnosť zachytávania prachu. Je odporúčaná do lokalít s vyššou mierou bežnej prašnosti. Zachytáva veľkú časť prachových častíc a vďaka pomeru cena:účinnosť patrí ..
55,20€
Bez DPH:46,00€
Kompletná  originálna sada filtrov triedy ISO ePM1 55 % - F7 pre rekuperačné jednotky Comair rady HRUC.    Filtračná trieda ISO ePM1 55 % (F7) má nadštandardnú schopnosť zachytávania prachu. Umožňuje filtráciu drobných prachových častíc, alergénov, peľu, popolčeka a spalín s veľk..
96,24€
Bez DPH:80,20€
Kompletná originálna sada kombinujúca filtre G4 a F7 pre rekuperačné jednotky Comair HRUC. Filtračná trieda F7 má nadštandardnú schopnosť zachytávania prachu. Umožňuje filtráciu drobných prachových častíc, alergénov, peľu, popolčeka a spalín s veľkosťou > 2 mikróny. , Je odporúčaná pre alergikov ..
68,40€
Bez DPH:57,00€
Comair HRUC-PLUS F7 Comair HRUC-PLUS F7
New
Kompletná  originálna sada filtrov (2 ks) triedy ISO ePM2,5 70 % - F7 pre rekuperačné jednotky Comair rady HRUC-PLUS.    Filtračná trieda ISO ePM2,5 70 % (F7) má nadštandardnú schopnosť zachytávania prachu. Umožňuje filtráciu drobných prachových častíc, alergénov, peľu, popolčeka..
61,08€
Bez DPH:50,90€
Comair HRUC ActiveCarbon PLUS+ kombi (AC+G4) Comair HRUC ActiveCarbon PLUS+ kombi (AC+G4)
New
Kompletná originálna sada filtra ActiveCarbon a filtra triedy G4 pre rekuperačnú jednotku Comair HRUC. Obľúbená najmä počas vykurovacej sezóny, pre oblasti so zvýšenou mierou tvorby smogu.Úprava ActivCarbon funguje na báze extrémnej absorbčnej schopnosti aktívneho uhlia. Porézny povrch karbónovej vl..
73,20€
Bez DPH:61,00€
Ambientika filter ActiveCarbon Ambientika filter ActiveCarbon
New
Filter ActivCarbon na báze extrémnej absorpčnej schopnosti aktívneho uhlia na výmenu pre lokálne vetracie jednotky Ambientika. Priemer 160 mm. V balení 1 ks.Porézny povrch karbónovej vložky dokáže účinne viazať a neutralizovať molekuly iných látok. Vďaka karbónovej úprave filtruje z privádzaného vzd..
24,00€
Bez DPH:20,00€
Zobrazené 1 až 12 z 21 (2 stránok)