Menu
Your Cart

Filtračné boxy

Filtrácia vzduchu je v súčasnosti jedným z najvyhľadávanejších benefitov riadeného vetrania pre rezidenčné bývanie. Potrubné filtračné boxy COMAIR PROclean+ umožňujú pokročilú filtráciu vzduchu, čím minimalizujú výskyt drobných prachových častíc, popolčeka, spalín, peľov rastlín, dymu a zápachu.  Prinášajú výrazné zdravotné benefity, majú sú prispôsobené pre prevádzku vetracieho systému a výrazne zlepšujú celkový komfort bývania. Filtračné boxy boli vyvinuté s dôrazom na zabezpečenie filtrácie vzduchu:

  • v oblastiach dopravných uzlov, 
  • v oblastiach priemyselných zón,
  • počas peľovej sezóny a zvýšenej prašnosti,
  • počas období obhospodárovania polí (práškovanie, postreky, hnojenie),
  • počas vykurovacieho obdobia a zvýšenej miery smogu,
  • pre alergikov, astmatikov a ľudí s citlivými  dýchacími cestami.





Potrubný filtračný box COMAIR PROclean+ predstavuje účinný spôsob viacfázovej filtrácie vzduchu. Umiestňuje sa na prívod čerstvého vzduchu ešte pred vetraciu jednotku. Filtračný box PROclean+ pracuje s dvoma druhmi filtrov - vstupný kapsový a sekundárny kazetový. Filtračný box môže fungovať s jedným..
262,80€
Bez DPH:219,00€
PROclean+  XXL kapsový filter F7
na objednávku
Náhradné filtre určené pre filtračné boxy COMAIR PROclean+. Filtre zo série XXL sú určené samostatné umiestnenie vo filtračnom boxe.Vlastnosti prevedenia XXL F7:5 kápsfiltračná trieda ISO ePM2,5  65 %  (F7) určený na použitie bez sekundárneho kazetového filtra..
25,80€
Bez DPH:21,50€
Náhradné filtre určené pre filtračné boxy COMAIR PROclean+. Filtre zo série XXL sú určené samostatné umiestnenie vo filtračnom boxe.Vlastnosti prevedenia XXL G4:4 kapsyfiltračná trieda ISO hrubý 65 %  (G4) určený na použitie bez sekundárneho kazetového filtra..
16,68€
Bez DPH:13,90€
Náhradné filtre určené pre filtračné boxy COMAIR PROclean+. Filtre zo série XXL sú určené samostatné umiestnenie vo filtračnom boxe.Vlastnosti prevedenia XXL M5:4 kapsyfiltračná trieda ISO ePM10 50 %  (M5) určený na použitie bez sekundárneho kazetového filtra..
17,40€
Bez DPH:14,50€
Náhradné filtre určené pre filtračné boxy COMAIR PROclean+. Filtre zo série DUO sú určené na používanie vstupného kapsového filtra a sekundárneho kazetového filtra súčasne.Vlastnosti prevedenia PREMIUM:6 kápsfiltračná trieda ISO ePM2,5  65 %  (F7)určený na použitie so sekundárnym kazetovým..
22,56€
Bez DPH:18,80€
Náhradné filtre určené pre filtračné boxy COMAIR PROclean+. Filtre zo série DUO sú určené na používanie vstupného kapsového filtra a sekundárneho kazetového filtra súčasne.Vlastnosti prevedenia PREMIUM:6 kápsfiltračná trieda ISO hrubý 65 %  (G4)určený na použitie so sekundárnym kazetovým filtro..
16,56€
Bez DPH:13,80€
Náhradné filtre určené pre filtračné boxy COMAIR PROclean+. Filtre zo série DUO sú určené na používanie vstupného kapsového filtra a sekundárneho kazetového filtra súčasne.Vlastnosti prevedenia STANDARD:3 kapsyfiltračná trieda ISO hrubý 65 %  (G4)určený na použitie so sekundárnym kazetovým filt..
13,20€
Bez DPH:11,00€
Náhradné filtre určené pre filtračné boxy COMAIR PROclean+. Filtre zo série DUO sú určené na používanie vstupného kapsového filtra a sekundárneho kazetového filtra súčasne.Vlastnosti prevedenia STANDARD:4 kapsyfiltračná trieda ISO hrubý 65 %  (M5)určený na použitie so sekundárnym kazetovým filt..
14,16€
Bez DPH:11,80€
Náhradné kazetové filtre určené pre filtračné boxy COMAIR PROclean+. Filtre zo série DUO sú určené na používanie vstupného kapsového filtra a sekundárneho kazetového filtra súčasne.Vlastnosti:Z-LINEúprava vlákien na báze aktívneho uhliafiltračná trieda ISO ePM10  50 %  (M5)určený na použit..
103,20€
Bez DPH:86,00€
Náhradné kazetové filtre určené pre filtračné boxy COMAIR PROclean+. Filtre zo série DUO sú určené na používanie vstupného kapsového filtra a sekundárneho kazetového filtra súčasne.Vlastnosti:minipleatfiltračná trieda ISO ePM2,5  65 %  (F7)určený na použitie so vstupným kapsovým filtrom PR..
49,20€
Bez DPH:41,00€
Náhradné kazetové filtre určené pre filtračné boxy COMAIR PROclean+. Filtre zo série DUO sú určené na používanie vstupného kapsového filtra a sekundárneho kazetového filtra súčasne.Vlastnosti:Z-linefiltračná trieda ISO ePM10  50 %  (M5)určený na použitie so vstupným kapsovým filtrom PROcle..
39,60€
Bez DPH:33,00€
Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)