Menu
Your Cart

Podlahové vyústenia

Podlahové vyústenia sú preferované najmä v nehnuteľnostiach, kde nie je možnosť realizovať potrubia v stene/podhľade. Podlahové vyústenia sú preto ideálnym riešením aj pre zrubové stavby, či historické budovy, prípadne pre druhé podlažie rodinných domov. Výber stenového alebo podlahového vyústenia je tiež otázkou vkusu a preferencie klienta. 

Podlahové vyústenia sa skladajú zo zabudovanej časti (tela) a viditeľnej časti - čelného krytu. Práve na kryt umiestnený v podlahe sú vyvíjané vyššie nároky. Podlahové kryty z portfólia COMAIR sú vyhotovené z nerezovej ocele v leštenej, kartáčovanej a lakovanej verzii s viacerými tvarmi otvorov.

Uniflexplus+ podlahové vyústenie (telo) BCB-290 2x90 mm
New
Podlahové vyústenie (telo) BCB-290 je určené na prívody vzduchu v miestnosti. Pripojenie potrubí cez KLIK zámok 2 x Ø90 mm. Určené na realizáciu vnútorného rozvodu vzduchu v miestnosti. Používa sa na ukončenie vetiev v miestnosti ako koncový prvok. Osádza sa na podlahu ešte pred vyliatím finálnej vr..
186,00€
Bez DPH:155,00€
Uniflexplus+ podlahové vyústenie (telo) BCB-63 3x63 mm
New
Podlahové vyústenie (telo) BCB-63 je určené na prívody vzduchu v miestnosti. Pripojenie potrubí cez KLIK zámok 3 x Ø63 mm. Určené na realizáciu vnútorného rozvodu vzduchu v miestnosti. Používa sa na ukončenie vetiev v miestnosti ako koncový prvok. Osádza sa na podlahu ešte pred vyliatím finálnej vrs..
178,80€
Bez DPH:149,00€
Uniflexplus+ podlahové vyústenie (telo) BCB-75 2x75 mm
New
Podlahové vyústenie (telo) BCB-75 je určené na prívody vzduchu v miestnosti. Pripojenie potrubí cez KLIK zámok 2 x Ø75 mm. Určené na realizáciu vnútorného rozvodu vzduchu v miestnosti. Používa sa na ukončenie vetiev v miestnosti ako koncový prvok. Osádza sa na podlahu ešte pred vyliatím finálnej vrs..
178,80€
Bez DPH:149,00€
Uniflexplus+ podlahové vyústenie (telo) BCB-90 1x90 mm
New
Podlahové vyústenie (telo) BCB-90 je určené na prívody vzduchu v miestnosti. Pripojenie potrubí cez KLIK zámok 1 x Ø90 mm. Určené na realizáciu vnútorného rozvodu vzduchu v miestnosti. Používa sa na ukončenie vetiev v miestnosti ako koncový prvok. Osádza sa na podlahu ešte pred vyliatím finálnej vrs..
178,80€
Bez DPH:149,00€
Uniflexplus+ RVBS kryt podlahového vyústenia BCB
New
Uniflexplus+ RVBS - kovový (čelný) kryt podlahového vyústenia typu BCB.Vyhotovenie z kartáčovanej nerezovej ocele (hranaté otvory).________________________________________Účel / použitie:• realizácia vnútorných prívodov vzduchu,• realizácia vnútorných odťahov vzduchu,• rodinné domy, byty, kancelársk..
213,12€
Bez DPH:177,60€
Uniflexplus+ RVWR kryt podlahového vyústenia BCB
New
Uniflexplus+ RVWR - nastaviteľný kovový (čelný) kryt podlahového vyústenia typu BCB.Vyhotovenie z lakovanej nerezovej ocele, biele prevedenie (okrúhle otvory).________________________________________Účel / použitie:• realizácia vnútorných prívodov vzduchu,• realizácia vnútorných odťahov vzduchu,• ro..
268,32€
Bez DPH:223,60€
Uniflexplus+ RVWS kryt podlahového vyústenia BCB
New
Uniflexplus+ RVWS - kovový (čelný) kryt podlahového vyústenia typu BCB.Vyhotovenie z lakovanej nerezovej ocele, biela prevedenie (hranaté otvory).________________________________________Účel / použitie:• realizácia vnútorných prívodov vzduchu,• realizácia vnútorných odťahov vzduchu,• rodinné domy, b..
268,32€
Bez DPH:223,60€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)