Menu
Your Cart

Podlahové vyústenia

Podlahové vyústenia sú preferované najmä v nehnuteľnostiach, kde nie je možnosť realizovať potrubia v stene/podhľade. Podlahové vyústenia sú preto ideálnym riešením aj pre zrubové stavby, či historické budovy, prípadne pre druhé podlažie rodinných domov. Výber stenového alebo podlahového vyústenia je tiež otázkou vkusu a preferencie klienta. 

Podlahové vyústenia sa skladajú zo zabudovanej časti (tela) a viditeľnej časti - čelného krytu. Práve na kryt umiestnený v podlahe sú vyvíjané vyššie nároky. Podlahové kryty z portfólia COMAIR sú vyhotovené z nerezovej ocele v leštenej, kartáčovanej a lakovanej verzii s viacerými tvarmi otvorov.

Podlahové vyústenie (telo) BCB-63 je určené na prívody vzduchu v miestnosti. Pripojenie potrubí cez KLIK zámok 3 x Ø63 mm. Určené na realizáciu vnútorného rozvodu vzduchu v miestnosti. Používa sa na ukončenie vetiev v miestnosti ako koncový prvok. Osádza sa na podlahu ešte pred vyliatím finálnej vrs..
197,16€
Bez DPH:164,30€
Uniflexplus+ podlahové vyústenie (telo) BCB-75 2x75 mm
New
Podlahové vyústenie (telo) BCB-75 je určené na prívody vzduchu v miestnosti. Pripojenie potrubí cez KLIK zámok 2 x Ø75 mm. Určené na realizáciu vnútorného rozvodu vzduchu v miestnosti. Používa sa na ukončenie vetiev v miestnosti ako koncový prvok. Osádza sa na podlahu ešte pred vyliatím finálnej vrs..
197,16€
Bez DPH:164,30€
Uniflexplus+ podlahové vyústenie (telo) VBCB-290 2x90 mm
New
Podlahové vyústenie (telo) BCB-290 je určené na prívody vzduchu v miestnosti. Pripojenie potrubí cez KLIK zámok 2 x Ø90 mm. Určené na realizáciu vnútorného rozvodu vzduchu v miestnosti. Používa sa na ukončenie vetiev v miestnosti ako koncový prvok. Osádza sa na podlahu ešte pred vyliatím finálnej vr..
205,08€
Bez DPH:170,90€
Uniflexplus+ podlahové vyústenie (telo) VBCB-90 1x90 mm
New
Podlahové vyústenie (telo) BCB-90 je určené na prívody vzduchu v miestnosti. Pripojenie potrubí cez KLIK zámok 1 x Ø90 mm. Určené na realizáciu vnútorného rozvodu vzduchu v miestnosti. Používa sa na ukončenie vetiev v miestnosti ako koncový prvok. Osádza sa na podlahu ešte pred vyliatím finálnej vrs..
197,16€
Bez DPH:164,30€
Uniflexplus+ RVBS - kovový (čelný) kryt podlahového vyústenia typu BCB.Vyhotovenie z kartáčovanej nerezovej ocele (hranaté otvory).________________________________________Účel / použitie:• realizácia vnútorných prívodov vzduchu,• realizácia vnútorných odťahov vzduchu,• rodinné domy, byty, kancelársk..
234,96€
Bez DPH:195,80€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)